Úvodní stránka > Katalog - Školení> Metodika v praxi – vedení matrik v elektronické podobě v programu GINIS Standard Matrika

Kurz se věnuje známým a méně známým postupům pro naplnění legislativních požadavků pro vedení matrik v elektronické podobě.

Od praktického nastavení aplikace pro zjednodušení práce, přes praktické ukázky činností v matrice, možnosti propojení s jinými aplikacemi, až po seznámení s novinkami v legislativě a jejich praktické zpracování v elektronické aplikaci nebo tvorbu matričních dokladů v aplikaci. Veškeré ukázky budou probíhat v aplikaci GINIS Standard Matrika.

Stanislav Horák

Spisová služba a registry

Více než 10 let se specializuje na metodiku spisové služby a registrů (základní registry, evidence obyvatel, matrika, nemovitosti, hrobová místa, vodné, …). Zabývá se nasazování programů na obcích a městech, řešením praktických problémů uživatelů uvedených programů a individuálním i skupinovým školením.

Jako metodik firmy GORDIC má za sebou nasazení systémů GINIS i GINIS EXPRESS (dříve řada G3) na desítkách malých i velkých úřadů (krajské úřady, magistráty, města, obce, technologická centra). Při řešení této problematiky dokáže maximálně propojit metodiku a praxi.