Úvodní stránka > Katalog - Školení> Veřejné zakázky z pohledu zadavatele

Veřejné zakázky z pohledu zadavatele

Školení je určeno pro zadavatele veřejných zakázek, zástupcům orgánů veřejné moci, měst, obcí, příspěvkových organizací apod.

Hlavním cílem školení se seznámení se se změnami při zadávání veřejných zakázek dle Nového zákona o zadávání veřejných zakázek. Využijte možností zákona a snižte administrativu při zadávání.  Zakázky zadávejte efektivně a hospodárně podle aktuálních požadavků. Získejte přehled o internetových zdrojích informací o veřejných zakázkách včetně metodiky a odborných stanovisek.

Mgr. Petr Moucha

Nový Občanský zákoník, zadávání veřejných zakázek

Vystudoval právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a studoval také na Law School, De Montfort University, Leicester ve Velké Británii. Pracoval v advokátní kanceláři, jako podnikový právník např. v České televizi a řídil společnost zabývající se poradenstvím na poli veřejného investování.

V současnosti se věnuje poradenství a vzdělávání v oblastech práva. Mezi jeho vzdělávací aktivity patří i příprava a realizace seminářů na téma Nový občanský zákoník. Více než deset let se aktivně zabývá problematikou zadávání veřejných zakázek. Působí mj. jako konzultant v oblasti veřejného investování a jako lektor seminářů a přednášek k této problematice.