Úvodní stránka > Katalog - Školení> Dlouhodobý stres a syndrom vyhoření v práci

Dlouhodobý stres a syndrom vyhoření v práci

Cílem programu je vytvořit účastníkům vhodnou platformu k tomu, aby si uvědomili, kde všude na ně stres a syndrom vyhoření číhají, jak jim předcházet a jak řešit, když už takové situace nastanou. Součástí programu jsou i testy (Jak podléháme stresu, Jsme náchylní k syndromu vyhoření) a praktické ukázky technik, kterými se lze stresu i syndromu vyhoření bránit. Nemalým přínosem jsou také ukázky prvních signálů nežádoucí psychické zátěže, která může vést k dalším komplikacím.

OSNOVA

Stres v práci

Syndrom vyhoření

Vyvážení pracovního a soukromého života

Shrnutí a závěr

Ing. Bc. Zuzana Hekelová

Dlouhodobý stres a syndrom vyhoření v práci

Od roku 2009 se věnuje lektorské, publikační a konzultantské činnosti především v oblasti měkkých manažerských dovedností, komunikace a harmonického životního stylu. Je také autorkou mnoha článků z výše uvedených oblastí (např. časopis HRM – Human Resources Management, Moderní řízení, Florence) a rovněž vydala knihu „Manažerské znalosti a dovednosti pro sestry“, která vyšla v nakladatelství Grada Publishing v roce 2012.

Vystudovala obor Ekonomika zahraničního obchodu na Vysoké škole ekonomické v Praze a dokončila také bakalářské studium oboru Vzdělávání dospělých na Univerzitě J. A. Komenského v Praze. Působila v nadnárodních farmaceutických společnostech jako marketingový a obchodní manažer. Z této etapy své kariéry má mimo jiné zkušenosti z oblasti managementu, motivace, výběru a hodnocení zaměstnanců a také firemní komunikace, stresu a syndromu vyhoření. Jako senior konzultant se později věnovala poradenství v oblasti lidských zdrojů u nadnárodní konzultantské společnosti.