Úvodní stránka > Katalog - Školení> Rozpočtový proces I

Rozpočtový proces I

Součástí akreditovaného vzdělávacího programu Metodika účetnictví a rozpočtu veřejné správy.

Proč se kurzu zúčastnit

V kurzu se účastníci seznámí nebo si zopakují znění platné legislativy v oblasti procesu tvorby rozpočtu, kontroly rozpočtu. Navarzující kurz Rozpočtový proces II  se bude věnovat aplikaci legislativy do softwaru a jeho význam pro podporu celého rozpočtového procesu. Účast je vhodná zejména pro nové pracovníky z níže uvedeného seznamu nebo pracovníky, kteří si chtějí zopakovat teoretické znalosti o legislativě a získat přehled o podpoře všech procesů v aplikačním softwaru.

Kurz poskytne účastníkům komplexní informace z oblasti procesu tvorby rozpočtu.

Komu je kurz určen

JUDr. Bohumír Čech

Metodika účetnictví a rozpočtu

Zkušený analytik a konzultant Metodické sekce GORDIC® v oblasti účetnictví a rozpočtu.

Ing. Miroslav Máče, CSc., Ph.D.

Metodika účetnictví a rozpočtu