Úvodní stránka > Lektoři > Lektor -Ing. Miroslav Čejka

Ing. Miroslav Čejka

Spisová služba

Vedoucí odboru DRMS a hlavní metodik spisové služby v programově-analytickém týmu firmy GORDIC.

Více než 20 let se zabývá tvorbou metodiky spisové služby a dlouhodobého ukládání digitálních dokumentů, přípravou spisových a skartačních řádů pro organizace veřejné správy. Dále se zabývá implementací a údržbou systémů pro správu dokumentů, metodickou podporou, projektovým vedením, lektorskou a publikační činností.

Je členem v odborných sdruženích: DLM Forum, tvorba mezinárodního standardu MoReq, CNZ odborné sdružení.

Působil jako vedoucí projektu v projektechAutomatizovaná spisová služba Kanceláře prezidenta republiky a Správy Pražského hradu, Spisová služba Magistrátu hl. města Prahy, Spisová služba Ministerstva zdravotnictví ČR, Automatizovaná spisová a archivní služba Ministerstva obrany ČR.

Přehled školení, kterými Vás provede: Ing. Miroslav Čejka

Spisový a skartační řád - Ing. Miroslav Čejka

"

Pan lektor Ing. Miroslav Čejka je jedním z mála lektorů, kteří umí vysvětlit spisovou službu nejenom teoreticky, ale především ji vysvětlit pro stránce praktické včetně užití příkladů

Jeho výklad je srozumitelný nejen pro pokročilé pracovníky, ale také pro pracovníky, kteří s prací v rámci spisové služby začínají.

Ing. Josef Rusek, Odbor kancelář ředitele, Oddělení hospodářské správy
Olomoucký kraj